Publiceringsdatum: 2025-07-30
Letar du efter möjligheter att arbeta inom sanering och renhållning? Vill du ta steget att arbeta som städare hos Asteri Facility Solutions AB? Nu har du möjligheten. För detta jobb är Gävle den angivna tjänsteorten.
Asteri Facility Solutions AB behöver fler anställda som stödjer arbetet inom städare. Kolla in deras två lediga tjänster för att se om du har vad som krävs. Här är chansen att bli en del av Asteri Facility Solutions AB och jobba som städare! Ansök senast onsdag den sjätte augusti 2025.
Vi söker personal som skulle gå på vid behöv anställning , det innebär extra personal eller vikarie personal i framtiden tjänst kan bli utvecklad till fastanställning. Bil och körkortet är krav. Du ska vara flexibel och kunna arbeta både på vardagar samt helger. För att passa i rollen som städare har du ett öga för detaljer och tycker om att jobba självständigt. Som person är du noggrann och trivs i en serviceinriktad roll, samt är bra på att passa tider. Tjänsten kräver svenska, lägst SFI. Vi söker nu en städare med erfarenhet av kontor städning, flyttstädning, trappstädning och storstädning. God svenska i tal och skrift.
Antal tjänster | 2 |
---|---|
Företagsnamn | Asteri Facility Solutions AB |
Lön | Fast månads- vecko- eller timlön |
Organisationsnummer | 5564794021 |
Typ av anställning | Behovsanställning |
Yrke | Städare |
Yrkesområde | Sanering och renhållning |
Asteri Facility Solutions AB söker två personer till denna tjänst som städare med placerings i Gävle. Om det låter intressant att arbeta som städare hos Asteri Facility Solutions AB skickar du in din ansökan senast 2025-08-06.
Källa: Arbetsförmedlingen
PRIMÄR Fastighetsförvaltning AB söker fem personer till tjänsten som städare i Göteborg.
2025-07-02
Mer infoFirst Camp Sverige AB söker en person till tjänsten som städare i Malmö.
2025-07-29
Mer infoBofint Städservice Sverige AB söker en person till tjänsten som städare i Kungsbacka.
2025-05-16
Mer info