Publiceringsdatum: 2025-08-15
Letar du efter anställning inom sanering och renhållning? Nu har du chansen att börja jobba som hotellstädare hos Javikan AB. Detta är ett jobb på deltid där Javikan AB letar efter någon under 3 månader – upp till 6 månader.
För detta jobb är Linköping den angivna tjänsteorten. Om du tycker att det låter intressant att börja jobba hos Javikan AB i rollen som hotellstädare så har de just nu en ledig tjänst som skulle kunna vara en perfekt match för dig! Sista ansökningsdagen till jobbet som hotellstädare hos Javikan AB är fredag den tjugonionde augusti 2025.
Vi söker dig som vill arbeta med hotellstädning på vårt mysiga bed and breakfast, Hilma Winblads, beläget mitt i idylliska Gamla Linköping. Se våra 12 unika rum här; www.hilmawinblads.se
Anställningen är hos Dahlbergs café (Javikan AB) och du blir en del av ett mindre team på 5-10 personer under lågsäsong.
Vi söker dig som:
Tidigare erfarenhet av städning är inget krav - vi lär dig gärna! Det viktigaste är att du har rätt inställning och ett städintresse!
Omfattning: 50%
Start: Omgående, senast 1 september
Välkommen med din ansökan redan idag!
Antal tjänster | 1 |
---|---|
Arbetstid | Deltid |
Företagsnamn | Javikan AB |
Lön | Fast månads- vecko- eller timlön |
Omfattning | 3 månader – upp till 6 månader |
Organisationsnummer | 5568036957 |
Typ av anställning | Vanlig anställning |
Yrke | Hotellstädare |
Yrkesområde | Sanering och renhållning |
Javikan AB söker en person till denna tjänst som hotellstädare med placerings i Linköping. Om det låter intressant att arbeta som hotellstädare hos Javikan AB skickar du in din ansökan senast 2025-08-29.
Källa: Arbetsförmedlingen
YCLA AB söker en person till tjänsten som barnvakt i Linköping.
2025-08-15
Mer infoStädhäxan AB söker en person till tjänsten som städare i Linköping.
2025-08-11
Mer infoDeluxia AB söker två personer till tjänsten som städare i Linköping.
2025-07-21
Mer info