Publiceringsdatum: 2025-05-23
Skulle du vilja jobba inom sanering och renhållning? Håller Rent i Västerås AB är på jakt efter en skicklig städare och du kan vara rätt person för jobbet. Att bo i närheten av ospecificerad arbetsort kan vara en fördel för denna position, så om du redan bor i området bör du överväga att söka jobbet.
Håller Rent i Västerås AB behöver fler anställda som stödjer arbetet inom städare. Kolla in deras två lediga tjänster för att se om du har vad som krävs. Sök jobbet som städare hos Håller Rent i Västerås AB och ta chansen att ta din karriär till nästa nivå. Ansök senast torsdag den trettioförsta juli 2025.
Söker härmed några personer som vill hjälpa oss att ta hand om våra uppdag, både kontor, hemstäd samt flyttstädningar runt om i Västerås.
Vi utgår ifrån Verksgatan 1, på Lilludden.
Krav på att ni har Körkort, och talar och förstår Svenska.
Fördel om ni är rokfri.
Anställningen avser timanställning vid behov til latt börja med, för att sedan kunna vidar utveckla detta til lmer permanent.
Hör av er så får vi se vad som blir.
Mvh
Rickard
Antal tjänster | 2 |
---|---|
Företagsnamn | Håller Rent i Västerås AB |
Lön | Fast månads- vecko- eller timlön |
Organisationsnummer | 5568485675 |
Typ av anställning | Behovsanställning |
Yrke | Städare |
Yrkesområde | Sanering och renhållning |
Håller Rent i Västerås AB söker två personer till denna tjänst som städare med placerings i ospecificerad arbetsort. Om det låter intressant att arbeta som städare hos Håller Rent i Västerås AB skickar du in din ansökan senast 2025-07-31.
Källa: Arbetsförmedlingen
Anfasteröd Utveckling AB söker en person till tjänsten som hotellstädare i Uddevalla.
2025-05-22
Mer infoHjälp Hemma i Sverige AB söker fem personer till tjänsten som städare i Stockholm.
2025-05-23
Mer infoHjälp Hemma i Sverige AB söker fem personer till tjänsten som städare i Stockholm.
2025-05-23
Mer info