Publiceringsdatum: 2026-02-02
Är du intresserad av att jobba inom sanering och renhållning? Här är din möjlighet att bli en del av teamet hos Kundia AB genom att arbeta som städare/lokalvårdare. Kundia AB behöver någon som vill arbeta deltid. Om du är tillgänglig för tills vidare, ta en titt på denna jobbannons.
Arbetsplatsen ligger nära tillhands om du är bosatta i Stockholm som är tjänsteorten. Kundia AB söker efter fler duktiga individer som vill arbeta som städare/lokalvårdare. De har just nu fem lediga jobb som städare/lokalvårdare som kan vara av intresse för dig. Sista ansökningsdagen till jobbet som städare/lokalvårdare hos Kundia AB är söndag den första mars 2026.
Svensktalande lokalvårdare för arbete inom förskola med start i februari 2026. Till en början ca 2-4h per dag, med stor möjlighet till heltidstjänst.
Arbetstider kommer främst att vara på morgonen från 06.00-09.00 och sker 5 dagar i veckan. Arbetet sker i Stockholms innerstad.
Krav:
| Antal tjänster | 5 |
|---|---|
| Arbetstid | Deltid |
| Företagsnamn | Kundia AB |
| Lön | Fast månads- vecko- eller timlön |
| Omfattning | Tills vidare |
| Organisationsnummer | 5563704922 |
| Typ av anställning | Vanlig anställning |
| Yrke | Städare/Lokalvårdare |
| Yrkesområde | Sanering och renhållning |
Kundia AB söker fem personer till denna tjänst som städare/lokalvårdare med placerings i Stockholm. Om det låter intressant att arbeta som städare/lokalvårdare hos Kundia AB skickar du in din ansökan senast 2026-03-01.
Källa: Arbetsförmedlingen
SJ AB söker tolv personer till tjänsten som städare/lokalvårdare i Stockholm.
2026-01-30
Mer infoForenede Service AB söker fem personer till tjänsten som städare/lokalvårdare i Linköping.
2026-01-14
Mer infoForenede Service AB söker fem personer till tjänsten som städare/lokalvårdare i Söderköping.
2026-01-14
Mer info