Publiceringsdatum: 2026-04-14
Söker du efter ett jobb inom sanering och renhållning-sektorn? Vill du ta steget att arbeta som städare/lokalvårdare hos Sesab Service AB? Nu har du möjligheten. Sesab Service AB söker för närvarande efter personal på deltid för en tjänst tills vidare. Kolla in deras jobbannons för mer information.
Om du redan bor i närheten av Malmö, är det här din chans att söka ett spännande jobb Sesab Service AB söker efter fler duktiga individer som vill arbeta som städare/lokalvårdare. De har just nu ett ledigt jobb som städare/lokalvårdare som kan vara av intresse för dig. Bli en del av Sesab Service AB genom att ansöka till jobbet som städare/lokalvårdare senast söndag den tjugosjätte april 2026.
Sesab Sevice AB är ett familjeägt företag som utför städ- och servicetjänster för privat och offentlig verksamhet. Vi åtar oss allt från kontors- och industristädning till fastighetsvård, utomhusrenhållning, materialhantering och receptionstjänster. Vi är stora nog att ständigt utveckla nya hållbara och miljövänliga metoder, samtidigt som vi är små nog att anpassa våra tjänster efter varje kunds speciella behov.
Kvalitet och miljöhänsyn är varje medarbetares angelägenhet och vi är kvalitetscertifierade enligt ISO 9001, 14001 samt 45001. Svanenlicencierade sedan december 2013.
Företaget finns i Skåne, Halland, Västra Götaland samt delar av Småland.
Sesab Service AB ägs av moderbolaget Sesab Holding AB där även Lefa Yttre Miljö AB ingår.
Koncernen omsätter ca 100 miljoner och har 200 anställda. Vårt huvudkontor ligger i Malmö och vi har regionkontor i Helsingborg, Halmstad och Göteborg.
Sesab Service AB söker en morgonpigg lokalvårdare till Malmö.
Vi söker dig som vill jobba med att städa butiker och kontor ca 4 tim/dag i Malmö. Arbetstid Mån-Fred kl 06.00-10.00. Tillträde omgående.
För att vara aktuell för anställning hos SESAB SERVICE AB skall du kunna tala och förstå svenska, då det är viktigt att du kan läsa instruktioner och förstå dem.
Det är meriterande att ha tidigare erfarenhet av lokalvård men även för dig med vilja att utföra ett bra jobb då upplärning fås av företaget.
Blir anställning aktuell skall du kunna presentera utdrag ur belastningsregistret samt gå igenom kundens interna bakgrundskontroll.
Är du intresserad är du välkommen att skicka ansökan inkluderande CV samt personligt brev till:klaudija.petrushevich@sesab.com
Välkommen med ansökan
| Antal tjänster | 1 |
|---|---|
| Arbetstid | Deltid |
| Företagsnamn | Sesab Service AB |
| Lön | Fast månads- vecko- eller timlön |
| Omfattning | Tills vidare |
| Organisationsnummer | 5567171839 |
| Typ av anställning | Vanlig anställning |
| Yrke | Städare/Lokalvårdare |
| Yrkesområde | Sanering och renhållning |
Sesab Service AB söker en person till denna tjänst som städare/lokalvårdare med placerings i Malmö. Om det låter intressant att arbeta som städare/lokalvårdare hos Sesab Service AB skickar du in din ansökan senast 2026-04-26.
Källa: Arbetsförmedlingen
Sesab Service AB söker tre personer till tjänsten som städare/lokalvårdare i Malmö.
2026-04-07
Mer infoLTMA Group AB söker en person till tjänsten som städare/lokalvårdare i Borås.
2025-11-01
Mer infoStädservice Falkenberg AB söker en person till tjänsten som städare/lokalvårdare i Falkenberg.
2026-03-27
Mer info