Publiceringsdatum: 2026-04-28
Söker du efter ett jobb inom sanering och renhållning-sektorn? Letar du efter en chans att arbeta som barnvakt på Vivbon AB? Nu är det möjligt. Vivbon AB behöver någon som vill arbeta deltid. Om du är tillgänglig för tills vidare, ta en titt på denna jobbannons.
Platsen där jobbet finns ledigt är i Nacka. Vivbon AB söker efter fler duktiga individer som vill arbeta som barnvakt. De har just nu ett ledigt jobb som barnvakt som kan vara av intresse för dig. Sök jobbet som barnvakt hos Vivbon AB och ta chansen att ta din karriär till nästa nivå. Ansök senast tisdag den trettionde juni 2026.
En familj i Saltsjö boo söker en engagerad och lekfull nanny till två livliga och sociala pojkar, 2 och 3 år. Barnen är vana vid att ha barnflicka och trivs med vuxna som är närvarande, lekfulla och initiativtagande. De är nyfikna, sociala och gillar att hitta på saker. De behöver även hjälp med hushållssysslor.
Arbetstiden varierar mellan cirka 20–30 timmar per vecka.
Stämmer detta på dig?
Hör av dig med din ansökan redan idag!
| Antal tjänster | 1 |
|---|---|
| Arbetstid | Deltid |
| Företagsnamn | Vivbon AB |
| Lön | Fast månads- vecko- eller timlön |
| Omfattning | Tills vidare |
| Organisationsnummer | 5591140594 |
| Typ av anställning | Tillsvidareanställning (inkl. eventuell provanställning) |
| Yrke | Barnvakt |
| Yrkesområde | Sanering och renhållning |
Vivbon AB söker en person till denna tjänst som barnvakt med placerings i Nacka. Om det låter intressant att arbeta som barnvakt hos Vivbon AB skickar du in din ansökan senast 2026-06-30.
Källa: Arbetsförmedlingen
Vivbon AB söker en person till tjänsten som barnflicka/barnvakt i Lidingö.
2026-04-14
Mer infoLFK Städ AB söker två personer till tjänsten som städare/lokalvårdare i Eskilstuna.
2026-04-13
Mer infoKiddo Sweden AB söker personer till tjänsten som barnvakt i ospecificerad arbetsort.
2026-04-30
Mer info